artykuły

foto

Project Manager charakterystyka stanowiska

Project Manager - charakterystyka stanowiska Project Manager to obecnie jeden z najbardziej przyszłościowych zawodów, z dość dużymi perspektywami na awanse, dlatego też na rynku dostępnych jest wiele szkoleń pomagających znacząco podnosić kwalifikacje. PM, czyli Project Manager to po prostu kierownik projektu. Rola takiej osoby polega na realizacji ściśle określonych i stawianych przed nią celów. Do pomocy.

Kategoria: artykuły
Dodany: 2018-09-04
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Komunikacja warsztaty

Komunikacja warsztaty Praca w firmie i kierowanie nią nie jest wcale takie proste - to wie z pewnością każdy kierownik, lider czy menedżer. Pojawiają się bowiem różne trudności, o których byśmy wcześniej nawet nie pomyśleli, a na dodatek występują różne konflikty i sprzeczki... Zarządzanie firmą Na pierwszy rzut oka wydaje nam się, że największym problemem w firmie są właśnie takie dziwne problemy, które pojawiają się nie wiadomo dlaczego i.

Kategoria: artykuły
Dodany: 2018-09-03
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Dlaczego szkolenia są tak ważne kiedy jesteś na stanowisku

Dlaczego szkolenia są tak ważne, kiedy jesteś na stanowisku kierowniczym Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, którzy ze wszystkich stron podlegają różnym zmianom, w tym również z czasem przewartościowaniom swoich celów. Popełniamy błędy, czasem nie komunikujemy się ze sobą we właściwy sposób. Ale pewne błędy mogą skutecznie zniweczyć pewne cele grupowe, na przykład wtedy, kiedy jesteś na kierowniczym.

Kategoria: artykuły
Dodany: 2018-08-31
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Szkolenia z przywództwa świetnym sposobem na podniesienie

Szkolenia z przywództwa świetnym sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji Czy można nauczyć się przywództwa? Chociaż najlepiej jest urodzić się przywódcą, to pewnych zachowań jesteśmy w stanie się nauczyć. Największą motywacją może być szkolenie z przywództwa, na którym dowiesz się wiele użytecznych informacji i przećwiczysz nowe umiejętności. Obecnie nie brak na rynku tego typu szkoleń, za to w wielu firmach brak jest prawdziwych przywódców.

Kategoria: artykuły
Dodany: 2018-08-30
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

Copyright © 2018 Zarządzanie